Cabluri, Prize, Hub USB, Card Reader

Afișez toate cele 9 rezultate

Reducere!
SWITCH AV MULTIBOX

SWITCH AV MULTIBOX

Cod: MULTIBOX
Producator: OEM
Garantie: 6 luni
5,94 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reducere!
RACK MGE UPS KIT 2U ELLIPSE „MGE-RACK2U”

RACK MGE UPS KIT 2U ELLIPSE „MGE-RACK2U”

Cod: MGE-RACK2U
Producator: MGE
Garantie: 6 luni
72,47 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Reducere!
EnerGenie Energy Meter LAN Lichidare stoc

EnerGenie Energy Meter LAN Lichidare stoc

Cod: EGM-PWM-LAN
Producator: GEMBIRD
Garantie: 6 luni
174,93 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Reducere!
Cablu USB (T) – Midi (T) In/Out, 2.0m „KTCBLHE14029” – Lichidare stoc

Cablu USB (T) – Midi (T) In/Out - KTCBLHE14029

Cod: KTCBLHE14029
Producator: OEM
Garantie: 6 luni
4,17 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reducere!
CABLU TELEFONIC RJ11M/RJ11M, retractabil, 1.2M ”CCB-TC6P4C-66” (retail)

CABLU TELEFONIC RJ11M/RJ11M - CCB-TC6P4C-66-4

Cod: CCB-TC6P4C-66-4
Producator: GEMBIRD
Garantie: 6 luni
1,18 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reducere!
Cablu prelungitor 8 pini M/T (alimentare), Delock „83342”

Cablu prelungitor 8 pini M/T (alimentare) - 83342

Cod: 83342
Producator: OEM
Garantie: 6 luni
1,18 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reducere!
CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 2m, conectori LC-ST, bulk, Gembird „CFO-LCST-OM2-2M” – Lichidare stoc

CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode - CFO-LCST-OM2-2M

Cod: CFO-LCST-OM2-2M
Producator: GEMBIRD
Garantie: 6 luni
15,46 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reducere!
CABLU FDD ROTUND „CC_FDD_Round”

CABLU FDD ROTUND „CC_FDD_Round”

Cod: CC-FDD-Round
Producator: GEMBIRD
Garantie: 6 luni
1,18 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Reducere!
ADAPTOR S-Video jack to RCA plug „CCV-521”

ADAPTOR S-Video jack to RCA plug „CCV-521”

Cod: CCV-521
Producator: GEMBIRD
Garantie: 6 luni
1,18 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș