În Stoc
Cod produs: DEM-310GT

Gigabit Interface Converter 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all D-Link „DEM-310GT”

284,76 lei
Producator: D-Link
Garantie: 24 luni
Adaugă în coș

Descriere

Tip Conexiune
Wired
Tip Dispozitiv
Accesorii
Standarde
1000Base-LX port (IEEE 802.3z standard)
Alimentare
3.3 V
Mod Operare
Duplex LC connector, Full duplex operation
Acoperire
9um single-mode fibre, up to 10 km
Conector
1 x 1000Base-LX
magazinultau.ro ©2017 Alliance Computers