Lipsă stoc
Cod produs: MC111CS

Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Tx:1550nm, Rx:1310nm, TP-LINK „MC111CS”

189,30 lei
Producator: TP-LINK
Garantie: 60 luni
STOC EPUIZAT

Descriere

Tip Conexiune
Wired
Tip Dispozitiv
Accesorii
Rata de Transfer
10/100 Mb/s
Standarde
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Acoperire
20 Km
Functii Avansate
Adoptă tehnologia WDM, Mod transfer Half/Full-Duplex pentru port-ul FX, Controlul Fluxului Full Duplex (IEEE 802.3x), Controlul Fluxului Half Duplex (Backpressure), Link Fault Passthrough şi Far End
Port-uri
1 port SC 100M, 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Indicator LED
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Aplicatie
Interior/Exterior
Frecventa
TX: 1550nm / RX: 1310nm
Dimensiuni
94.5 x 73.0 x 27.0 mm
magazinultau.ro ©2017 Alliance Computers