În Stoc
Cod produs: TL-SM311LM

Modul MiniGBIC Multi-mode, TP-LINK „TL-SM311LM”

113,58 lei
Producator: TP-LINK
Garantie: 60 luni
Adaugă în coș

Descriere

Tip Conexiune
Wired
Tip Dispozitiv
Accesorii
Rata de Transfer
1.25Gbps
Standarde
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Alimentare
3.3V
Acoperire
550m
Aplicatie
Interior/Exterior
Frecventa
850nm
Conector
LC
Altele
tip fibra optica: 50/125um sau 62.5/125um Multi-mode
magazinultau.ro ©2017 Alliance Computers