În Stoc
Cod produs: TL-SM321B

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, TP-LINK „TL-SM321B”

155,35 lei
Producator: TP-LINK
Garantie: 60 luni
Adaugă în coș

Descriere

Tip Conexiune
Wired
Tip Dispozitiv
Accesorii
Rata de Transfer
1.25Gbps
Standarde
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Alimentare
3.3V
Acoperire
10 Km
Aplicatie
Interior/Exterior
Frecventa
TX: 1310nm / RX: 1550nm
Conector
LC
Altele
tip fibra optica: 9/125 um Single-mode
magazinultau.ro ©2017 Alliance Computers