Membru fondator ARMO Magazin certificat Trusted.ro

Retelistica

Recomandari din Media convertoare

MC112CSConvertor TP-Link MC112CS RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:15522634LeiIn stocDetalii
MC100CMMedia convertor TP-Link MC100CM, de la RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M18612LeiIn stocDetalii
TL-MC1400Carcasa 14-sloturi media convertor fara management, rack 19-inch, suport sursa de alimentare redundanta, o sursa AC inclusa TP-LINK TL-MC14001.25902LeiStoc limitatDetalii
MC210CSMedia Convertor RJ-45 1000Mbps la fibra SC single mode 1000Mbps, TP-LINK MC210CS28054LeiIn stocDetalii
MC220LMedia Convertor RJ-45 1000Mbps la slot SFP 1000Mbps, suport module miniGBIC, TP-LINK MC220L14375LeiIn stocDetalii
TL-SM311LSModul Tp-Link TL-SM311LS MiniGBIC Single-mode, interfata LC, pana la 10km distanta32108LeiIn stocDetalii
MC111CSMedia Convertor RJ-45 100Mbps la fibra SC single mode 100Mbps, TP-LINK MC111CS22634LeiIn stocDetalii
MC110CSMedia convertor TP-Link MC110CS, de RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M18612LeiIn stocDetalii
MC200CMMedia Convertor RJ-45 1000Mbps la fibra SC multi mode 1000Mbps, TP-LINK MC200CM26686LeiStoc limitatDetalii

Recomandari din Camera IP

NC250Camera IP. wireless 720p HD, cloud, TP-LINK (NC250)36402LeiIn stocDetalii
NC230Camera IP, wireless HD, cloud, day/night, TP-LINK (NC230)32981LeiStoc limitatDetalii
IP540Camera IP Compro IP54089286LeiStoc limitatDetalii
NC210Camera IP wireless HD, cloud, TP-LINK (NC210)25180LeiIn stocDetalii
NC220Camera IP. wireless 300Mbps. cloud, day/night, TP-LINK (NC220)30107LeiIn stocDetalii
NC200Camera IP wireless 300Mbps TP-LINK NC20018475LeiIn stocDetalii
TL-SC2020NCamera supraveghere IP Tp-Link TL-SC2020N, wireless N31339LeiIn stocDetalii
TL-SC2020CAMERA IP audio one-way, zoom digital 10x, TP-LINK TL-SC202022366LeiStoc limitatDetalii
C5CAMERA IP wireless HD , TENDA (C5)45260LeiEpuizatDetalii
NC450HD Pan&Tilt Day/Night Cloud Camera 300Mbps WiFi (NC450)54603LeiEpuizatDetalii
C50CAMERA IP wireless HD PTZ , TENDA (C50)55246LeiEpuizatDetalii
C3CAMERA IP wireless SD , TENDA (C3)23031LeiEpuizatDetalii
TL-SC3230NCamera supraveghere IP Tp-Link TL-SC3230N, wireless N47761LeiEpuizatDetalii
TL-SC3230Camera supraveghere IP Tp-Link TL-SC323040534LeiEpuizatDetalii
retelistica
Partenerii nostri:
Copyright © 2013 Alliance Computers