Membru fondator ARMO Magazin certificat Trusted.ro

Retelistica

Recomandari din Switch-uri

TL-SG1016DSwitch 16 Port-uri 10/100/1000 Gigabit, carcasa metalica desktop/rack, TP-LINK "TL-SG1016D" (include timbru verde 1 leu)32283LeiIn stocDetalii
MC110CSConvertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, TP-LINK "MC110CS"17927LeiIn stocDetalii
TL-SF1016DSwitch 16 Port-uri 10/100 carcasa plastic, TP-LINK "TL-SF1016D" , SWHSF1016D , SWHSF1016D (include timbru verde 1 leu)12522LeiIn stocDetalii
TL-SG3216Switch L2 cu management 16 Porturi 10/100/1000Mbps + 2 sloturi SFP, TP-LINK "TL-SG3216" (include timbru verde 1 leu)86284LeiIn stocDetalii
TL-SM311LSModul MiniGBIC Single-mode, TP-LINK "TL-SM311LS"17372LeiIn stocDetalii
SG105Switch 5 Port-uri 10/100/1000Mbps Gigabit, TENDA "SG105" (include timbru verde 1 leu)6104LeiIn stocDetalii
MC111CSConvertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Tx:1550nm, Rx:1310nm, TP-LINK "MC111CS"22419LeiIn stocDetalii
TL-PoE150SPoE (Power Over Ethernet) Injector, IEEE 802.3af, TP-LINK "TL-PoE150S"12070LeiIn stocDetalii
TL-SL2428SWITCH WEB SMART 24 PORTURI 10/100M + 4 PORTURI 10/100/1000M, 2 sloturi SFP cu suport module MiniGBIC, TP-LINK "TL-SL2428" (include timbru verde 1 leu)65195LeiStoc limitatDetalii
S16Switch 16 Port-uri 10/100 Mbps, TENDA "S16" (include timbru verde 1 leu) (include timbru verde 1 leu)10095LeiIn stocDetalii
TL-MC1400Carcasa 14-sloturi media convertor fara management, rack 19-inch, TP-LINK "TL-MC1400"1.23521LeiStoc limitatDetalii
TL-SG1024DSwitch 24 Port-uri 10/100/1000 Gigabit, carcasa metalica desktop/rack, TP-LINK "TL-SG1024D" (include timbru verde 1 leu)43004LeiIn stocDetalii
TL-SM311LMModul MiniGBIC Multi-mode, TP-LINK "TL-SM311LM"17106LeiIn stocDetalii
MC100CMConvertor RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, TP-LINK "MC100CM"17927LeiIn stocDetalii

Recomandari din Routere

F300Router 4 Port-uri Wireless N 300Mbps 2 antene fixe (2*5dBi). TENDA "F300" - 396106 (include timbru verde 1 leu)6339LeiIn stocDetalii
3G185Router wireless portabil. 3G, modem incorporat, display OLED, TENDA "3G185" (include timbru verde 1 leu)28445LeiIn stocDetalii
FH302DRouter 4 Port-uri Wireless N 300Mbps 2 antene detasabile, TENDA "FH302D" (include timbru verde 1 leu) - 4600748405LeiIn stocDetalii
TL-R600VPNROUTER 1 WAN + 1 LAN, Gigabit, tehnologie VPN, TP-LINK "TL-R600VPN" (include timbru verde 1 leu)40508LeiIn stocDetalii
CPE520AP exterior 300Mbps, High Power, 5GHz, ant. omni-directionala 16dBi, TP-LINK "CPE520" (include timbru verde 1 leu)43792LeiStoc limitatDetalii
RE450RANGE EXTENDER wireless AC1750, TP-LINK "RE450" (include timbru verde 1 leu)39687LeiIn stocDetalii
EAP320AP wireless AC1200 Gigabit, Dual Band, TP-LINK "EAP320" (include timbu verde 1 leu)82042LeiIn stocDetalii
AP200AP wireless AC750 Gigabit, 2 antene, TP-LINK "AP200" (include timbru verde 1 leu)28054LeiIn stocDetalii
RE200RANGE EXTENDER wireless AC.750, compact, TP-LINK "RE200" (include timbru verde 1 leu)16833LeiIn stocDetalii
AC500-TP-LinkController wireless pentru AP, TP-Link "AC500", (include timbu verde 1 leu)92921LeiStoc limitatDetalii
Archer C9ROUTER 4 PORTURI WIRELESS, AC1900, Dual Band, Gigabit, "Archer C9" (include timbru verde 1 leu)74282LeiIn stocDetalii
F3Router 3 Port-uri Wireless N 300Mbps, 3 antene fixe (3*5dBi), TENDA "F3" (include timbru verde 1 leu) - 4749656574LeiIn stocDetalii
TL-WA801NDAP wireless 300Mbps, PoE pasiv, 2 ant., TP-LINK "TL-WA801ND" (include timbru verde 1 leu)15327LeiIn stocDetalii
TL-WR940NROUTER 4 PORTURI WIRELESS 450Mbps 3T3R TP-LINK , 3 antene fixe "TL-WR940N" (include timbru verde 1 leu) - 47025112125LeiIn stocDetalii
retelistica
Partenerii nostri:
Copyright © 2013 Alliance Computers