Patch corduri Fibra Optica

Afișez toate cele 13 rezultate

Reduceri!
Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-SC

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-SC

Cod: N123.4CLY5
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
14,77 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-LC | Slimflex

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-LC | Slimflex

Cod: N122.4LLY5
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
96,01 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM4 | Duplex LC-SC

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM4 | Duplex LC-SC

Cod: N122.7CLA5
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
171,43 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC | Slimflex

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC | Slimflex

Cod: N122.5CLA5
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
103,40 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC

Cod: N123.5CLA5
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
14,77 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | Slimflex

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | Slimflex

Cod: N122.5LLA5
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
106,73 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 4 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-SC

Patch cord | FO | 4 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-SC

Cod: N122.4CLY4
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
36,93 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 3 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-LC | Slimflex

Patch cord | FO | 3 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-LC | Slimflex

Cod: N122.4LLY3
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
144,23 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 3 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | Slimflex

Patch cord | FO | 3 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | Slimflex

Cod: N122.5LLA3
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
84,93 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 2 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex SC-SC

Patch cord | FO | 2 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex SC-SC

Cod: N122.5CCA2
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
59,07 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 2 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC | Slimflex

Patch cord | FO | 2 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC | Slimflex

Cod: N122.5CLA2
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
81,23 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 2 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | SLimflex

Patch cord | FO | 2 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | SLimflex

Cod: N122.5LLA2
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
77,55 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Reduceri!
Patch cord | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-LC | Slimflex

Patch cord | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-LC | Slimflex

Cod: N122.4LLY1
Producator: NEXANS
Garantie: 24 luni
81,23 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș