MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M - MC111CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km, montabil in sasiu „MC111CS”
MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km, montabil in sasiu „MC111CS”
MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km, montabil in sasiu „MC111CS”
SKU: MC111CS
EAN: 6935364030414
Categorie:
Producator: TP-LINK
Garantie: 60 luni

123,57 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș

Galerie produs

MC111CS


Specificații

Tip accesoriuMedia convertor
Detalii tehniceSingle-mode
Lungime de undaTX: 1550 nm RX: 1310 nm
Rata de transfer/ Banda de frecventa100 Mbps
Raza de actiune (m)20.000 m
ConectoriSC/UPC RJ45