MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC multi-mode 1310nm - AT-SPEX

MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPEX”
MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPEX”
MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPEX”
SKU: AT-SPEX
Categorie:
Producator: ALLIED TELESIS
Garantie: 24 luni

391,00 LEI
 
Lipsă stoc
Adaugă în coș

Galerie produs

AT-SPEX


Specificații

Tip accesoriuModul SFP
Detalii tehniceMulti-mode
Lungime de unda1310 nm
Rata de transfer/ Banda de frecventa1 Gbps
Raza de actiune (m)2.000 m
ConectoriLC