MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC single-mode 1310nm - AT-SPLX10

MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPLX10”
MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPLX10”
MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPLX10”
SKU: AT-SPLX10
Categorie:
Producator: ALLIED TELESIS
Garantie: 24 luni

517,44 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș

Galerie produs

AT-SPLX10


Specificații

Tip accesoriuModul SFP
Detalii tehniceSingle-mode
Lungime de unda1310 nm
Rata de transfer/ Banda de frecventa1 Gbps
Raza de actiune (m)10.000 m
ConectoriLC