MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC - TL-SM311LS

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Single-mode, conector LC, pana la 10km distanta „TL-SM311LS”
MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Single-mode, conector LC, pana la 10km distanta „TL-SM311LS”
MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Single-mode, conector LC, pana la 10km distanta „TL-SM311LS”
SKU: TL-SM311LS
EAN: 6935364030216
Categorie:
Producator: TP-LINK
Garantie: 60 luni

63,19 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș

Galerie produs

TL-SM311LS


Specificații

Tip accesoriuModul SFP
Detalii tehniceSingle-mode
Lungime de unda1310 nm
Rata de transfer/ Banda de frecventa1.25 Gbps
Raza de actiune (m)10.000 m
ConectoriLC/UPC