MODUL SFP UBIQUITY - UF-SM-1G-S

MODUL SFP UBIQUITY, Single-mode, conector SFP+, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, 3.000 m, 1.25 Gbps, „UF-SM-1G-S”
MODUL SFP UBIQUITY, Single-mode, conector SFP+, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, 3.000 m, 1.25 Gbps, „UF-SM-1G-S”
MODUL SFP UBIQUITY, Single-mode, conector SFP+, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, 3.000 m, 1.25 Gbps, „UF-SM-1G-S”
SKU: UF-SM-1G-S
EAN: 810354025921
Categorie:
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24 luni

119,69 LEI
 
Lipsă stoc
Adaugă în coș

Galerie produs

UF-SM-1G-S


Specificații

Tip accesoriuModul SFP
Detalii tehniceSingle-mode
Lungime de undaTX: 1550 nm RX: 1310 nm
Rata de transfer/ Banda de frecventa1.25 Gbps
Raza de actiune (m)3.000 m
ConectoriLC