MODUL SFP UBIQUITY - UF-SM-10G

MODUL SFP UBIQUITY, Single-mode, conector LC, TX: 1310 nm, RX: 1310 nm, 10.000 m, 10 Gbps, „UF-SM-10G”
MODUL SFP UBIQUITY, Single-mode, conector LC, TX: 1310 nm, RX: 1310 nm, 10.000 m, 10 Gbps, „UF-SM-10G”
MODUL SFP UBIQUITY, Single-mode, conector LC, TX: 1310 nm, RX: 1310 nm, 10.000 m, 10 Gbps, „UF-SM-10G”
SKU: UF-SM-10G
Categorie:
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24 luni

445,63 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș

Galerie produs

UF-SM-10G


Specificații

Tip accesoriuModul SFP
Detalii tehniceSingle-mode
Lungime de undaTX: 1310 nm RX: 1310 nm
Rata de transfer/ Banda de frecventa10 Gbps
Raza de actiune (m)10.000 m
ConectoriLC